Nikuuš

Mám windows 7 starter ale ten mě příjde špatný. nejde na něm měnit tapeta plochy apod.

můžu si někde stáhnout např windows 7 home premium nebo xp?
dejte prosím odkaz děkuju

Nejlepší odpověď
geoorg

Samozřejmě, že „můžeš“. Ale odkaz na ilegální software ti tu nikdo dávat nebude. Zkus se sama podívat na www.uloz.to

Další odpovědi
mosoj

Hodnotit OS podle změny tapety mně přijde trochu ujeté. Nicméně samotná verze starter to sice neumí ale lze to obejít přes externí aplikaci, která se do počítače nahraje a pak lze tapety měnit. Aplikace nejsou náročné na hardware, běhají i na netbooku.

ondra07

No, Win7 starter je na nic…
Jinak doporučuju stáhnout Win7 Ultimate a taky souhlasím s tím, že jedině ilegálně a odkaz ti tu asi nikdo nedá :)
Jinak se zkus podívat, jak se to dělá:
http://www.fan­tomasmag.net/clan­ky/windows-7-instalace-krok-za-krokem.aspx
super návod…

DDarent

Windows 7 stojí 4000Kč, a pokud si ho stáhneš nelegálně, můžou ti ho na dálku blouknout…
dej si tam třeba Linux