KARI05

Mam věřit strejdovi, když říkal, že nepoví rodičům, že mě nachytal, jak hledám vánoční dárky?

Dneska me strejda nachytal jak hledam dárky na vánoce…Prosila jsem ho ať to neříká on rek ze mu je to jedno ale já si myslím ze až prijde mama a babička domu tak to řekne a ja nic nedostanu:(

Nejlepší odpověď
Klaproth

Neboj, určitě dárky dostaneš, přece je Ježíšek nevyhodí do popelnice když už je koupil. A příště buď šikovnější a nenech se při šmejdění chytit.

Další odpovědi
ReHu

Ať to řekne nebo ne, neboj, něco dostaneš.
Ale…ber to jako ponaučení, že příště hledat nemáš.

Ty nemáš ráda překvapení? Když bys dárky našla, nebylo by to u stromku smutný?

ten který je

Strejda to asi neřekne,ale co když se maminka nebo babička podívají jaké navštěvuješ stránky a uvidí tuto Tvou otázku? 🙂 Už to nedělej nebo nebudeš mít žádné překvapení. 😉

lexx

úsměvné…pokud je chlap tak neřekne nic, vždyť je to lapálie…

Pavlinka19

určitě to neřekne, ale příště nic nehledej a nech se překvapit :)

Šidlo

áno, nič nedostanete…vaši sa špeciálne kvôli vášmu hladaniu dajú k jehovistom a komplet zrušia vianoce

a vás strčia do pasťáku s mladistvými vrahmi

teraz vážne: no tak ste zvedaví, no tak to strýko vie.....myslíte, že vaši vo vašom veku nehľadali darčeky? a strýko? a babička?

radšej sa starajte o to, aby ste mali urobené úlohy, hovorili pravdu a nepili kávu, ak ešte nemáte 15 rokov