Heřman

Mám v mobilu funkci Wi-Fi hotspot a potřebuji zjisti kdo je připojený na mojí Wi-Fi.

Existuje nějaká aplikace do OS Android.
Doplňuji:
Zabezpečení Wi-Fi mám ale kdy by se někdo připojil tak abych ho mohl třeba odpojit. Prostě spravovat svojí Wi-Fi hotspot.

Nejlepší odpověď
www

Zkušenosti sice nemám, ale pokud ta možnost je, měla by být logicky v samotném WiFispotu.

Další odpovědi
anonym

Android sice nemám, ale to tam nemáš nějaký zabezpečení na heslo?
Doplňuji:
Jo ták, na PC se to dá sledovat na webovém rozhraní routeru, takže se zkusit přihlásit na svůj router.

anonym

Existuje na to aplikace jmenuje se Fing viz https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=com­.overlook.andro­id.fing

anonym

to je čistě teoreticky, nezkoušel jsem to. Ale zkus normálně zadat v prohlížeči Androidu adresu svýho routeru a snad by to mělo jít.