janani

Mám tříletou fenku tibetského španěla a v posledních dnech se ve větší míře olizuje, až je celá mokrá. Je to v pořádku?

znamená to, že se ochlazuje, nebo má nějaké zdravotní problémy? např alergii

Nejlepší odpověď
dejavu

Mně to v pořádku nepřijde ani trochu a nemyslím, že by se ochlazovala. Nech ji prohlédnout veterinářem. Nevím, kde se olizuje, ale psi si většinou intenzivně olizují místa, která je bolí, mají tam poranění, nebo fenky při hárání či výtoku.
Bohužel nepíšeš, co si olizuje a v jakém stavu má kůži a místo, které si líže.

Další odpovědi
Drap

Spíše se jenom čistí. Neni to nic nezvyklého.