Matěj Hanuš

Proč se mi seká teprve 5 měsíců starý telefon? Už jsem snad udělal všechno: vymazal fotografie, aplikace atd.

Nefunguje mi kalkulačka, galerie, hry, YouTube, instagram a WhatsApp se seknou jen někdy.
Doufám, že mi někdo pomůže.

Odpovědi
CTTON

Tovární nastavení

elkon

Máš snad záruku, ne?

anonym

Ono to občas prostě chce hrubou sílu a výkon… Třeba takový xiaomi 9T Pro se ti prostě nesekne nikdy, i kdybys tam narval co tě jen napadne. Co máš za telefon?

davorkos

Kup si iPhone a máš po starostech

anonym

Pokud chceš dostat smysluplnou radu je třeba v otázce upřesnit jaký telefon to je (výrobce a model) a jaký používá operační systém a jeho verzi. Bez toho budou rady příliš obecné