dejf11

Mám takový problém s klávesnicí a nevim co s stim

jakmile klávesnici vypojim a zapojim tak normálě blikne ale nerosvítí se jako vždy a psát sní nejde a když zapojim jinou tak ta taky nejde,a ted´musim psát na klávesnici na obrazovce

Nejlepší odpověď
led

Skúste si overiť nastavenie, prípadne znova nainštalovať ovládač klávesnice.

Další odpovědi
Lenjička

Některé počítače prostě potřebují restartovat, aby klávesnice prošla kontrolou přes Bios, která probíhá právě při nabíhání počítače. Klávesnice pakří k jedné z komponent, které jsou takto kontorlovány. (stejně jako disky)
Takže to není problém klávesnice ani softwaru., To tak prostě už je od výrobce 🙂
Tak ji nevypojuj a je to 😉

Hlada

Co je to za klávesnici? Jestli je to PS/2, tak restart, jak píše Lenjička. Jestli je USB, tak se podívejte do BIOSu, jestli je povolená, vyzkoušejte jiný port. Kdyby byla bezdrátová, mohla by mít vybitou baterii.

DDarent

možná de o připojení..­...některý počítače fungujou přes klávesnici a jiný přes ty starý konektory. můj funguje na oboje takže bych skusil jiný konektor. záleží na počítači.