mamča84

mam tablet goclever terra 70L anejde zapnout skousela jsem resetovat ale stale nic myslite zebyto mohlo byt baterkou?

Odpovědi
Quimby

Je to možné, pokud je v záruce tak určitě reklamovat.
Každopádně zkuste tablet připojit do PC nebo na nabíječku a pak zkusit zapnout.

gecco

Mohlo…
Stejně, jako mnoha jinými závadami (nenamočila´s jej?)…
😉
Zkus je dát na nabíječku, ´pár´ minut počkat a zapnout teprve poté.
Pokud je v záruce, reklamuj jej (a máš-li tam nějaká data, řekni to při předání).
Pokud není v záruce, zřejmě máš stylový ´podšálek´ (bez prohlídky ti nikdo neřekne cenu opravy).