Nada4

Mám strach z prvního sexu kvůli rodičům. Co mám dělat?

Je mi 16, mému příteli je 17. Jsem ještě panna, ale na svůj první sex už se cítím připravená a cítím, že můj přítel je ten správný. Už jsme spolu přes půl roku, ale známe se déle. Jenže moje rodiče jsou křesťani a řekli mi, že sex smím mít až od 18ti. Myslí si, že nic o sexu vědět nesmím a já mám strach, jak se na mě budou dívat, až zjistí, že už nejsem panna. Co když už se nebudu moct vídat s přítelem a co když se na mě už nedokážou poté podívat. Rodiče jsou velice přísní.. zase na druhou stranu to třeba pochopí. Nevím. Bojím se. Co mám dělat?

Nejlepší odpověď
anonym

Tři roky se sexem, či tři roky čekat na to až přítele omrzí to tolerovat a opustí tě? Kdo říká, že se musí rodiče něco dozvědět? Použijte ochranu nebo si pořid antikoncepci a nechte si to pro sebe. Nemusí to vědět nikdo kromě vás dvou. Pokud mu to bez sexu zatím nevadí, tak klidně čekejte. :) Může se, ale stát, že to řekně jen na oko, aby tě uklidnil. Možná mu to, ale fakt vadit nebude. Těžko říct.

Další odpovědi
Drap

V tomto ti dost dobře nikdo nedokáže odpovědět. Je to závažné rozhodnutí a všechny pro a proti, včetně následků musíš zvážit sama. Vše dobře zvaž a neboj se , o nic nepřijdeš.

Tw!st

Ono kluci stejně dospívají dřív než holky ačkoliv nějaká feministka prohlásila opak, tohle je dobrým příkladem. Osobně si myslím že je ve vztahu možná i lepší když je holka starší, moje přítelkyně je taky o rok starší a klape nám to skvěle. Jinak k otázce, souhlasím s Minerzem, je to jen na vás, rodiče se to přece nemusí dozvědět, věk na to už taky máte.

da ny

V 16 letech je půl roku známosti krátký čas. Jsi si tím jistá („cítím, že můj přítel je ten správný“)? Nebo zvědavá..?
Nebo máš chuť na rodiči zakázané ovoce…?
Nemáš kam chvátat, např. ve dvaceti také času dost…
Z očí ti to koukat nebude a pokud to rodičům neoznámíš ty nebo někdo, komu se sama svěříš ty nebo „pochlubí“ přítel… nepoznají nic.
Hlavně bez ochrany ani ránu (to by měl ten chlapec akceptovat)

K jinému příspěvku:
Obecně chlapci dospívají dříve jen ve svých fyzických (sexuálních) potřebách…

karel1412

Neříkat jim o tom ? :OOO