Šajinkaaaa

Jak říct rodičům o špatných známkách?

Mám špatné známky a bojím se to říct rodičům co dělat prosím poraďte .
Dostala jsem pšt a čtyři.Teď tři máma o tom neví máme mít kotě a se jí to bojím říct . Máma je hodná ají táta ale nevím jestli z toho budou zrovna paf . Předem děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
gecco

Rozhodně se přiznej – tohle se stejně dozvědí – a čím déle budeš ´zatloukat´, tím budou dožranější…

A – co má kotě společného se známkami – jako pětkařka je dostaneš k večeři???
😁

Další odpovědi
arygnoc

obava je na mieste.
s pravdou treba vyjsť voń čo najrýchlejšie, veď do konca školského roku sa ešte čo-to zachrániť dá.

predstav si, že by mamka a tatko pracovali ako ty – to by prišli domov, a povedali „tento týždeň nebudeme večerať, vykašlal/a som sa na povinnosti v práci“.

blbé, že?
tak zaber, do konca školy je ešte mesiac (vlastne viac).

a mačička (kotě) je teraz na druhom mieste, na prvom mieste sú (zanedbané) povinnosti.

;-Q

da ny

Raději vše průběžně nahlašuj mamce hned. Snaž se, pokud to jde trochu přidat na přípravě do školy a známky vylepšit.
Rodiče zvládnou ledacos (zpravidla milují své děti bez výhrad, tedy i s nějakými neúspěchy a „nedostatky“ ;)), ale neupřímnost, zatloukání a lež nás rozžhaví od nejbližších vždy doběla :).
Kotě má být nějaká „odměna“ a ty se bojíš, že by si to rodiče rozmysleli?
Stát by se to možná mohlo (přišlo by třeba později), ale upřímné a zdravé rodinné vztahy jsou důležitější!
Zatloukání a lež je horší než ta špatná známka…
Tak upaluj za mamkou, hlavu ti přece neutrhne ;)