Jarek

Mám Sony Ericson ELM a baterie má malou výdrž (dva dny) a nikdy na něm neukazuje ikona plný signál. Operátor Vodafone?

Jsem z Ostravy, při reklamaci nahráli nový softwer a je to pořád stejné. Je to telefonem nebo pokrytím sítě? Před tím jsem měj SE 735i a ten byl bez problémů, baterie vydržela běžně 10 dní a více. Telefon mám teprve 14 dní v užívání mimo reklamace.Děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
lilibou

a nechal si ze zacatku tu baterii alespon tak 3× uplně vybít než si ji nabíjel?prý se to má,aby se baterie vzpamatovala..nebo zkusit jinou baterii a pokud ta pujde tak tu současnou bych vyreklamovala..ale to je jen muj nazor..možná ti někdo napíše pravou příčinu:)

oktipy

Ahoj. Asi jsi již problém vyřešil a tak to může pomoci jiným. Mám taky Elma a tento problém jsem měl také. Baterie, která mi běžně vydržela i 10 dní, tak s Háčkem 3 dny. Je to tím, že máš nastavenou nejen sit GSM, ale i 3G. Nastav si v telefonu -NASTAVENI – PRIPOJENI – MOBILNI SITE – SITE GSM/3G. Pokud nepoužíváš 3G tak si to přepni jen na GSM. To je vše. 🙂