filipduda

mam problem se hrou minecraft hral jsem na svem svete a spadnul mi pocitac (asi vypadl proud)

od te doby svet nefunguje nezobrazi se mi v seznamu svetu ale
slozku se svetem stale mam poradte mi prosim jak zprovoznit muj svet
PS minecraft mam legalne koupeny

Odpovědi
y

řeknu to takle dej mods and texture packs pak open texture packs… o slozku vís a pak saves jestli tam není tak není
pokud je tak v nem vymaz level cos postavil je prič ale svet mas pokud nejde vymazat tak restartuj počítač spustí se neco co vipada strasne (obnova souboru) ale je to neskodné