tomik2

minecraft problém

Při spuštění minecraftu se mi ukáže toto:Bad video card drivers.Co s tím?

Odpovědi
vivatis

tak to máš nějakej mod ne?Zkus dát fore update

FikeCZ

Bad video card drivers..Zkus bud aktualizovat driver na svoji grafickou kartu a pokud bude stale psat tak je to jasne..Tvoje grafika je slaba na to aby utahla mine ;)..Bud vklidu taky mi to psalo na starem PC..ted mám 512MB a pohoda :)
Doplňuji:
Jinak mne napadlo minimalně HW požadavky na Minecraft…

Procesor: 1,5Ghz (Single core Intel or AMD) a lepší
Grafická karta: GeForce 8400 nebo Radeon HD 2400 nebo vyšší s podporou OpenGL 1.4 a lepší(256MB a vic)
DirectX: Version 9
RAM: 1 GB +
HDD: 1 GB volného místa +
Operační systém: Windows, Linux, Mac OS X
Pro internet: rychlost 256Kb/s

astroamateur

Kup si novou grafickou kartu nebo aktualizuj svou starou kartu. Minecraft je náročná hra na výkon grafiku i když je to samá kostička ;)