tynuskabagr

mám problém s připojením mobilu na PC =(((

ahojky mám problém ( jak nečekané =D ) když zapojím mobil přez kabel na počítač tak se nic nestane a když se kouknu na TENTO POČÍTAČ tak tam nic není prosím poraďte
PS : (SPĚCHÁ TO =( předem díky mocky =)))

Nejlepší odpověď
Kukucz

Nepíšete co máte za telefon. Stačí značka. A jestli vám to předtím jelo nebo jste to ještě nezkoušela. Obecně je dobré nainstalovat originální software pro připojení telefonu, lze stáhnout z webu výrobce. Někdy je také třeba zvolit v nastavení telefonu mód připojení – ale to chce dohledat v manuálu, je to u každé značky trochu jiné.

Další odpovědi
RomanP

napiš jestli ti již šlo zapojit mobil do počítač a najednou to nejde a nebo to zapojuješ poprvé