Danča84

Mám při reklamaci nárok na proplacení poštovného za vrácení zboží?

Přes eshop jsem objednala mj. barvu do tiskárny. V popisu zboží bylo uvedeno že barva je vhodná pro náš typ tiskárny, obrázek byl jen ilustrační. Po rozbalení ale bylo zřejmé, že barva do naší tiskárny nepůjde. Při vyřizování reklamace po telefonu mi sdělili, že se do popisu vloudila chyba. Barvu budu zasílat zpět za docela drahé poštovné, peníze mi bez problémů vrátí. Mám nárok i na proplacení poštovného, když zboží vracím kvůli jejich chybě – špatnému popisu výrobku? Děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

Ano máš nárok na náklady na zaslání reklamovaného zboží.