Rosie5

Vrátí mi při reklamaci telefonu peníze?

Dobrý večer,
Chci jít reklamovat telefon do Apple storu. Za týden to bude půl roku co ho mám. Jinak záruka je 24 měsíců. Vracím ho z důvodu zřejmě nafouklé baterie nebo se odlepuje displej. Chtěla bych vrátit peníze, myslíte že mi je vrátí? Mam IPhone 5c a ten už se skoro vůbec neprodává..

Nejlepší odpověď
Lamalam

V první fazi ti nabídnou opravu. Potom výměnu stroje. Odstoupení od kupní smlouvy a vrácení peněz je až na posledním místě. Zajdi tam a na všechno se řádně poptej.

Další odpovědi
gecco

Pokud stihneš reklamaci do půl roku a IHNED prohlásíš, že chceš odstoupit od kupní smlouvy (vrátit peníze), ano – do půl roku od koupě to takto lze (peníze ti ale nevrátí ihned, až poté, co ti bude reklamace uznána).
Pokud to do šesti měsíců nestihneš, můžeš od kupní smlouvy odstoupit při třetí téže a nebo čtvrté různé závadě.
___
Samozřejmě, můžeš se s prodejcem dohodnout i jinak.
😉

jmhad

Pravdu má lamalam, geco opět vykládá nepravdu

gecco

Jmhad – a v cempak tvrdí nepravdu??? NOZ…
😁