RapRezent

Mám podle doktorky angínu, už tři dny beru anitiotika, a angína se jen zhoršuje a teploty se drží na 38,4.Co dělat? :)

Angína

Nejlepší odpověď
hanulka11

Někomu zaberou antibiotika až po 3 dnech vydrž , buď v klidu a dávej si priznicový obklad – mokrý obklad, igelit/je dobré použít potravinářskou folii líp drží na krku /, suchý obklad. Uvidíš, že se ti uleví.
A rozhodně nepij horké – pij spíš vlažné a kloktej si vlažnou vodou se solí. To také uleví, hlavně od bolesti na mandlích při polykání .
Pokud ti nebude do pondělí líp – navštiv znovu lékaře, asi ti bude muset změnit léky.

Další odpovědi
Adula.57

udělejte si různé obklady. Držte se v teple a hooodne pijte horký čaj. Hlavně taky spěte dlouho. Mělo by to pomoct. Antibiotika berte tak jak máte a jestli stále nebudou pomáhat tak zkusit jiné léky na angínu.

lexx

Změnit ošetřujícího lékaře. Jsou to vampýry co žijou z lidského neštěstí a utrpení, na léčbě zájem pramalý, jen inkasovat peníze. Čím delší nemoc tím lépe, jednoduché.