Mám podezření na syfilis..

Mám v oblasti třísel vřed(bulku)který se začal zvětšovat a v ústech se mi tvoří bílý povlak na dásních.. přesně ty příznaky které jsem tu četl..vřed mám už asi 4 roky, ale až teď jsem si všiml že se 2× tolik zvětšil.. nemám vyrážky.. nemohlo by to být něco jinýho? jak dlouho je ten pobyt v nemocnici?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Zde je bližší vysvětlení:
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Sy­filis
Dovoluji si zároveň upozornit na nutnost návštěvy lékaře a zdrženlivosti jakéhokoli sexuálního styku do doby přesné diagnozy a posléze dle nařízení lékaře. V opačném případě byste se mohl dopustit tr. činu!
§ 155 Ohrožení pohlavní nemocí
Kdo jiného vydá, byť i z nedbalosti, nebezpečí nákazy pohlavní nemocí, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok.

Další odpovědi
Jahoda

Okamžitě vyhledejte lékaře! Nemusí jít jen o sifilis, ale i o jinou nemoc. Dle Vašeho popisu to ale neznačí nic dobrého. Pospěšte si!

iwetax

Vůbec vám to nezávidim! Snad to bude něco jiného. Připravte se , že budete muset na venerologii (pokud syfilis máte) uvést všechny sexuální partnery a ty se musí vyšetřit. Je to nepříjemné období, ale vyléčíte se a na ostatní se časem zapomene.

Michal

Okamžitě běžte k lékaři.