podezření na pohlavní nemoc..

Prosim, kde si můžu nechat udělat testy na syfilis? k jakému doktorovi nebo oddělení mám jít?

Nejlepší odpověď
anonym

Ja bych mazala na kozni,rychle!

Další odpovědi
anonym

dobrý den-jediná možnost jít rychle na kožní ,
tato nemoc není ohrožující jen pro vás,ale také pro druhé,pokud vše zanedbáte nemoc bude postupovat néjaký čas velmi nenápadné a skončí naprostou demencí a i jinými fatálními potížemi a ten dotyčný zemře,nejvíce záleží na včasné léčbě-a úplně se zřeknout sexu abyjste tuto nemoc neroznášel dál.---zaj-po

Zdroj: DLOUHOLETÉ ZNALOSTI A ZKUŠENOSTI

quentos

www.prozdravi­.cz/syfilis-test.html

niobe

Kožní! Nejde jen o Vaše zdraví, ale i o zdraví partnera.

Michal

Navštivte Vašeho obvodního lékaře on vás odešle kam bude třeba.Bez prodlení a zdržte se pohlavního styku,nemyslím tím jenom soulož,ale i mazlení líbání a nekoitální sex.To je orální sex apod.

SETH

Vypněte počítač a klusejte na kožní oddělení nebo na gynekologii – podle pohlaví. Léčí se většinou antibiotiky. Léčba nebude dlouhá, ale následující sexuální zdrženlivost po několik měsíců je nezbytná.
Jo, za každou srandu se platí.