huxa

Mám nový OS-Win7 professional, drivery všechny naistalované, ovšem to chce práva správce, co s tím?

Jmenovitě mi to píše
„přístup ke složce byl odepřen. Pokud chcete tuto složku měnit, obraťte se na správce počítače, aby vám byla přidělena příslušná oprávnění.“

a při pokusu o odstanění produktů microsoftu toto:
„Pokud chcete tuto složku měnit, obraťte se na TrustedInstaller, aby vám byla přidělena příslušná oprávnění.“

Jsem přihlášen jako správce účtu, takže to docela nechápu. Děkuji za rady.
Doplňuji:
Hamon a jak si mám „převzít“ ty práva a jaké vlastně, pokud už jsem správce?

Odpovědi
Funna

první krok: start → ovládací panely → uživatelské účty a…→ uživatelské účty → spravovat účty → tam si najdeš svůj a podíváš se jestli jsi Administrátor…ale předpokládám, že jsi, pokud ne tak klikni na svůj účet → změnit typ účtu → správce…
druhý krok: kliknai na složku, co na tebe „řve“, se na ni nemáš přístup pravým tlačítkem na myši → vlastnosti → zabezpečení → najdeš si sebe =jmenuješ se administrátor a klikneš na jméno, pak na Upravit, pak zase na položku Administrátor a tam si povol úplné řízení…

Hamon

Prostě do té složky nemáš práva. Jestli tam musíš, převezmi vlastnictví a práva si přidej.
Doplňuji:
http://techne­t.microsoft.com/cs-cz/library/cc753659­.aspx

novaky

Nějakým nedopatřením máš v compu definovanejch víc uživateljskejch účtů.
Sice jsi nainstaloval jako admin, ale nepovolils user -ům sdílet.
Adminovi tahle hláška nevyskočí. Debordelizuj
Doplňuji:
Jo a dej mi palec, jestli se teda neztratíš ve svym compu a budeš shopnej kliknout

huxa

Hamon-udělal jsem to a i pokud dám odstranit jako správce, pořád mi to píše „pokud chcete tuto složku měnit, obraťte se na (tady je můj název účtu), aby vám byla přidělena příslušná oprávnění.“

takže selským rozumem-musím se obrátit na sebe, abych si přidělil příslušné oprávnění.

Hamon

Zkusil bych vypnout UAC (a potom zase zapnout).
http://window­s.microsoft.com/cs-cz/windows/turn-user-account-control-on-off#1TC=windows-7
Víc mě nenapadá.