Syd

Jak změnim jméno uživatele OS?

Když vytvořim novej soubor, automaticky se jako „Autor:“ napíše moje „jméno – příjmení“(spolu s typem souboru a velikostí se to zobrazuje např. když podržim myš nad zavřeným Wordem). Jak změnim jméno uživatele OS, aby to psalo „jméno příjmení“ bez pomlčky? Uživatelskej účet mam pojmenovanej jenom křestním jménem, matně si akorát vzpomínám, že se mě to ptalo na jméno a příjmení při instalování Windows a asi mi to tam nabízelo toho „oprávněného uživatele této kopie“ pojmenovat a asi jsem to potvrdila s pomlčkou.
Doplňuji:
Mam Windows XP

Nejlepší odpověď
Alesh

Jde ti o Office, ne o Windows?

Jakou máš verzi Office? Pokud 2007 (v těch jiných to bude podobné), tak:
Tlačítko Office → Možnosti aplikace Word (resp. Excel atd.) → Oblíbené → Osobní nastavení této kopie sady Microsoft Office → Uživatelské jméno: Sydonie Mimozemská 🙂

Syd

Alesh: Mam Office 2003 a nikde tam nic podobnýho nemůžu najít

Alesh

já zas nemám 2003 🙂 … budou to mít někde v Options, hledej Šmudlo … 😉

Syd

Heh, hledala jsem jak mourovatá, leč nenašla…

Alesh

… tak mi napiš na mail → icq/skype, poradím on-line