hos14785

mam nokii 3720 classic jak stahovat fotky do pocitace poradte mi jaky program mam naistalovat

mam nokii 3720 classic stahovat fotky do pocitace nejednodusi program dekuji za odpoved

Nejlepší odpověď
badisko

no asi klasicky toto … http://www.slu­necnice.cz/sw/no­kia-pc-suite/
ikdyz ja osobne ne telefonech nepouzivam zadny program na jejich spravu ..:D pokud nejde treba o opravy tel.a podobne … proste jen pripojim Tel. k notebooku nebo sc a otevru zlozku s fotkama a pretahnu do notebooku ci PC ..a na chytrem telefonu …Sony Ericsson xperia je posilam rovou na Skydrive od Microsoftu a tam si snima mohu dodatecne delat co chci …

Další odpovědi
Bedy

Do počítače si nainstalujte program Nokia Suite, který stáhnete z http://nds1.no­kia.com/files/sup­port/global/pho­nes/software/No­kia_PC_Suite_AL­L.exe
Po nainstalování programu stačí mobil připojit k počítači buď datovým kabelem nebo pomocí bluetooth.

Případně stačí jen z mobilu vyndat paměťovku a to zasunout do čtečky paměťových karet počítače a ten ji detekuje normálně jako flešku, takže není problém t pak překopírovat do počítače.