mardwina

MÁM NEOVLADATELNOU CHUŤ NA SLADKÉ.JSEM CELKEM ŠTÍHLÁ,ALE HLEDÁM KDE JE PROBLÉM,NEVÍTE?PO­RADÍTE?ZAČÍNÁ MI TO BÝT PODEZ…

Nejlepší odpověď
quentos

mám tetu taky štíhlou, cpe se sladkým celej život a není to na ní znát. Hledáte problém tam, kde žádnej není…

Další odpovědi
Terryle

Někdo chutě má, někdo ne :) myslím, že to je individuálníma požadavkama každýho těla. Některé si říká o rychlou a jednoduchou energii, některé ne… Kdyby se to na váze začínalo projevovat, tak můžete zkusit chrom – mám pocit, že po něm chuť na sladké trochu polevuje.