kubaK

Mám natažený vazy v koleni z fotbalu.. jak to správně doléčit?..Díky za odpovědi a rady:-)

Jak předejít obnovení nebo zhoršení tohodle zranění?..
Nějaký doplněk stravy na klouby?
Posilování?
🙂

Nejlepší odpověď
iceT

asi nejlepsi by bylo zajit si ke kompetentnimu lekari a dbat jeho lecby.pokud mozno moc nenamahat,jinak si koleno nadosmrti odvarite.to by byla skoda,obzvlast pokud jste ve fotbale dobry.

Další odpovědi
anonym

Způsobil jste si vážné zranění, proto na posilování zapomeňte. Bude třeba klid několik týdnů aby se vazy mohly chytit. Než se na zakončení poškozených tkání vytvoří blanka, pak už to nesroste. Doplňky stravy jsou zbytečné.

GM

Sportem k trvalé invaliditě!