miláček8

Mám mu zkusit napsat?

Dobrý den. Před 3 měsícama jsem si našla kamaráda přes fb. Je jenom o rok starší jak já a ikdyž ja jsem holka a on kluk…chápal mě víc než holky. Nebála jsem se s ním řešit věci, které by měli třeba spolu řešit jen holky. Jenže já jsem trochu psychicky slabší člověk a taky mám své dny, kdy jsem trochu víc vystresovaná a protivná. Včera jsem mu napsala trochu depresivní větu a on se naštval a ukončil naše přátelství.
Proto se chci zeptat, nebo aspoň si nechat poradit co mám dělat.
Jestli to mám nechat tak jak to je…prostě zapomenout. A nebo mu třeba zkusit za týden nebo za dýl napsat. Nenavazovat na to co se stalo, neomlouvat se…prostě mu napsat normální „ahoj“ jak kdybych si s ním psala poprvý v životě a psát si s ním třeba jen 10 minut.

Nejlepší odpověď
ivzez

Já bych tomu dala čas.
Třeba i on jednal unáhleně a ozve se sám.

Pokud ne, klidně bych napsala. Ovšem určitě ne „jakoby nic“.
Pokud bych si byla vědoma nějakého „přešlapu“, omluvila bych
se. A omluvila bych se hned, s omluvou není třeba čekat…

Další odpovědi
Drap

Klidně napiš a uvidíš, jak bude reagovat.

orestez

Ale okamžitě mu napiš. Třeba ho požádej o citronádu, pomoc s úkolem nebo zmrzlinu v parku. Holka čas běží. Nesleduj své pocity. Jen tě brzdí. Neboj se. Žij a miluj.