Isarrix

Jak často mu mám psát a má to vůbec cenu?

Nedávno jsem se přes facebook seznámila s jedním klukem – znám ho od vidění. Docela se mi líbil a jednou když jsem ho potkala, na mě pořád koukal (bylo to už předtím ale teď naposledy to asi bylo nejvíc.) tak jsem sbírala odvahu na to napsat mu. Proběhlo to celkem dobře, psali jsme si asi 3 hodiny, ale pak se omluvil že už musí jít. Skutečně nebyl online, taky jsem odešla ale pak jsem se vrátila a on tam byl. A za pár minut už ne. Někdy mi připadá že ho zajímám – časté otázky, rychle odpovídá a jindy zase odpovídá aha, hm, no, jo nebo smajlíkem a taky odpoví třeba až za 3 minuty, dokonce tu zprávu i zobrazí, ale odpoví později. Rekord byl, když odpověděl až za Víc jak půl hodiny a to tam celou tu dobu byl a zprávu zobrazil hned jak mu přišla. Prý nemá ve zvyku lidem psát první, ale já taky ne, takže je mi to blbé, když mu pořád píšu první já. Jako ozval se i on, ale to když jsem mu napsala ozvi se zítra. Když se mi omluví, že jde třeba do sprchy nebo jíst… napíšu mu ať dá vědět až bude zpátky ale když je to naopak napíse jen ok. A když se vrátím, můžu cekat Třeba do půlnoci a on už nenapíše ikdyž tam celou dobu je. A taky píše s chybama (různé překliky – já po sobě zorávu vždycky zkontroluju.) Jak čato mu mám psát (má-li to vůbec cenu) a mám počkat, jesltli se neozve on? A co mám dělat, když se neozve, třeba ani po třech dnech? Budu mit možnost se sním potkat, za týden.

Odpovědi
Klaproth

S takovým týpkem, který odpovídá až za půl hodiny, bych se nezahazoval. Z toho nekouká perspektivní vztah.

lexx

najdi si děvčico, jiného galána, ten Tvůj evidentně nemá zájem pokračovat jak taktně naznačil