miras 13

Mám moto čz 125,zajetou po GM,ale při rychlejší jízdě se mi kousne píst ve válci a já musím čekat než zchladne.

Nejlepší odpověď
mosoj

Laicky. Pokud nepoužíváte nějaké opičí kapky místo benzinu a mažete, nebyly při opravě dodrženy předepsané mírové tolerance.

Další odpovědi
Bumbes

Pokud není prasklý pístní kroužek, mělo by stačit dávat více oleje 1:25 na ujetí asi 500–1000 km, aby se kroužky ve válci měly možnost dobrousit (zajet).

mojitek

Kolik ma ta Číza „zajeto“ ? Zalezi taky na tom jak dobre udelali vybrus a taky „jak“ bylo zajeto,tzn ze jste to zajeti mohl urychlit a je to pridreny nebo je praskly pistni krouzek