Mihalka

Mám mobil Samsung gt-c3300k. Když volám nebo když někdo volá mně, je to dost slyšet.Nevíte, jak by se to dalo spravit?

Když s někým hovořím, tak to každý slyší.Jak by se to dalo spravit?

Odpovědi
Johny_r

S tím nic nenaděláš. To je prostě špatná vlastnost Tvého telefonu. Samozřejmě můžeš snížit hlasitost. Pokud to dělá i při nízké hlasitosti, můžeš ho jedině zkusit nějak zatlumit. Třeba ho dát do nějakého pouzdra, které zakryje zadní stranu telefonu.
U moderních telefonů se s tím setkávám poměrně často, protože mají kvalitní reproduktory a je jim tudíž dobře rozumět (bohužel i v okolí).