tana2002

Mám jít k doktorce?

Ahoj všichni od včerejšího večera me hrozně boli břicho, cely tělo a hlava a je mi špatně a občas me zasáhne i ta zimnice, kamarádka mi radila ať jdu k doktorce že ji bolela taky.hlava a bylo ji špatně a nakonec měla angínu. Tak vás prosím o radu jestli mám jít k doktorce a jestli si připadne myslíte že je to angína a nepište mi prosím odpovědi typu jdi k doktorovi fundovanoi odpověď ti dá jedině on a takove Děkuji moc…

Nejlepší odpověď
setapouch

A co myslis, ze dostanes za odpoved? Myslis, ze ma nekdo kristalovou kouli? Nebo ze umi diagnostikovat na dalku? Jdi k doktorovi, fundovanou odpověď ti dá jedině on.

Další odpovědi
Conchus

Proč bys tam chodila? To ti vyléčí v železářství.

gecco

Ne, k doktorovi určitě nechoď…
Není to angína, je to moribundus, ještě bys někoho mohla nakazit.
Zůstaň v poklidu doma a – umři.
:-O
😛

Agneta

Když máš zimnici, tak to znamená, že máš horečku. Já se právě taky léčím(sama), ale měla jsem jen bolení břicha. Když chceš lepší odpověď, než tu typickou(jak uvádíš), tak ty symptomy musíš přesněji popsat. Nejdřív bych ti doporučila Acylpyrin, a pak k doktorovi, protože samo od sebe to lepší nebude :D

Emefej

V žádném případě k doktorovi nechoď. Spolehni se na rady zdejších lékařů.

marci1

Při angíně by Tě bolelo v krku. Nelze stanovit diagnózu na dálku. Můžeš mít třeba chřipku, ale může to být cokoliv jiného. Běž k lékařce. 🙂

Pepa25

Symptomy typu „bolí mě celé tělo“ jsou na nic, stejně jako informace, co kdy měla nějaká kamarádka …
Soustřeď se na fakta … Máš teplotu? Je nějaký vývoj ve tvém stavu? Zabral nějaký běžný lék na teplotu (nevěřím, že sis už nevzala nějaký paralen nebo něco podobného)? Špatně polykáš nebo máš zduřené uzliny?

trpaslicek

Jestli se cítíš fakt blbě tak jdi k doktorovi. Pokud to vidíš jako nájezd na nějakou doma zvládnutelnou nemoc tak bych to nehrotila a vyležela to doma.

reika

Bolest břicha, špatně, teplota – tak mi začalo slepé střevo…
Doplňuji:
A taky ta zimnice…

ivzez

Tno, ty jsi určitě jasnovidec
a navíc dokážeš diagnostikovat přes internet, že?

Proč se tu vůbec ptáš, diagnózu už sis stanovila
podle kamarádky.

Ale vážně:
K doktorovi jsi měla jít už dneska ráno!

cochee

Lidi, že na to vůbec odpovídáte? Zvlášť, když jediná správná odpověď byla hned v otázce tazatelkou odmítnuta?