Kostík Domča

Co mam delat, kdyz mam holku a zatim vubec me neobjala nerekla mi ze me nejak hodne miluje?

Mam holku. Ale zatim jsem s ni nijak dlouho nebyl a vubec me neobjala nerekla mi ze me nejak hodne miluje. Co mam delat.

Pokus, omyl. Je mi jedenact takze neco pro me prosim.
Dekuji.

Odpovědi
Nitrol

Nebul tady, a řekni ji to jako první ! ;)

klumprt

Zkus s ní zůstat dýl, obejmi ji a řekni jí, že ji nějak hodně miluješ 🙂

Ale vážně, v jedenácti nečekej žádné vášnivé vztahy. Prostě buďte spolu a povídejte si. Nikam to netlač, třeba to časem přijde, stačí, když se k ní budeš chovat hezky.

Monca_a

Já být tebou říkám jí to při každé příležitosti a ona si pak uvědomí že by ti to taky měla říct. A pokud je ti pouze 11 tak oba ještě nevíte co je to láska. Byla jsem taková ale až najdeš tu pravou a ona pravého tak slůvkem miluji tě si nebudeš dělat starosti. Ale já taky znám ale zamysli se nad tím jestli bys kvůli ní brečel a dal za ní vše až to tak budeš cítit bude to ta pravá 🙂 Ale aby jsi neřekl že ti dávám jen poučení a né radu tak poslouchej: co nejdříve si s ní promluv a zeptej se jí opravdu mě miluješ a pokud odpoví ano tak řekni to já taky.

novaky

Především by měla vědět, že spolu chodíte