Mám elektrickou pilu HECHT2040 QT. Pila je naplněna mazacím olejem Mogul Alfa Profi, avšak řetěz se nepromazává.

Odpovědi
baghira

Mám na chalupě dvě motorové pily a jednu elektrickou (jiný typ), a u všech je s mazáním řetězu problém. Rezignoval jsem, olej mám v petce s dírkou v uzávěru, a při řezání čas od času na řetěz cáknu. (Resp. na list – ono to už zateče samo).

albert

Drobným dřevěným prachem se ucpává mazací kanálek z olejové nádržky. Platí skoro pro všechny (levné) pily. Zlatá stará „Narexka“ kde se přimazával řetěz ručně.