Avatar uživatele
Savier

Mají ženy větší cit pro pořádek než muži?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? paul1, Ametyst před 141 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
elkon

Většinou ano, ale jsou i výjimky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
paul1

To tedy musím potvrdit, aspoň u nás to takto je.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Myslíš pořádek ve smyslu řádu? ANI VE SNU. Pro úklid, to ano. Bezesporu mají větší cit pro úklid (pořádek) ve vlastním zázemí (dům, kancelář) a nejen tam (dům dětí, kancelář manžela…). děkuju.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ne vždy a ne nutně. U každého jedince je to jiné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tituly

Pro pořádek jako úklid a čistotu? To asi ano. Pro pořádek jako řád, organizovanost, chápání složitých funkčních struktur, to asi ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Dle mé zkušenosti ne, i když ony si to myslí.
Já vídám často věci na naprosto nemožných místech s tím, že je to tak uklizené. Ale často „uklizené“ je reálně pouze schované, uspořádané je často zkrátka tak aby to hezky vypadalo, ale bez rozumného pořádku. Já bordelář, přesně vím kde mám klíče, kde mám telefon, kde mám peněženku – dokud mi to někdo nepřemístí. Pořádkumilovnému protějšku každou chvíli hledám telefon či klíče – v posteli, na mikrovlnce, v jiné kapse batohu, než očekávala, na stole, na pračce, v knihovně,…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Randomčlověk

Určitě ne – to bude podle povahy. Já jsem nepořádná, mám všude nepořádek a musím říct, že ho mám ráda. Nerada uklízím, věci se tak rychleji ztrácí.

Upravil/a: Randomčlověk

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Soudím že ano, ale často rezignují na to, aby chodily za mužem a sbíraly věci, které on nedonesl z bodu A do bodu B.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
OSHO

Otázka tvorby pořádku je spojená se situací se změnou situace se může z člověka dbajícího na pořádek stát člověk který se nezajímá už o pořádek pohlaví zde nehraje zásadní roli.

Zdroj: https://gvkb.cz/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lída Novotná

Jasně, že ano :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Baran

Muzi

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
no_idea

Jak v čem. V bytě určitě. V počítači dovedou mít neuvěřitelný zmatek.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michálek1245

Osobně si myslím, že ano. Jako třeba já jsem naprosto marný na třídění odpadů a v tomhle ohledu to u nás fakt hodně řeší žena. Na druhou stranu mám kvality jinde. Teda aspoň to o sobě rád tvrdím, hehe. :) Jinak jako pánové, některé komentáře vaše tady mě fakt udivují.

Avatar uživatele
Maigretka

Jak která, moje známá na to kašle, dá si víno a vše si okecá jak ji to vyhovuje, podle množství promile, venku má lopatu aby si návštěva k ní proházela cestu. A je šťastná.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví