KristovaNoha

Mají ženy ve své přirozenosti všechno komplikovat?

Proč nemůžeme žít jednoduše?

Nejlepší odpověď
Edison

Ženy jsou z Venuše a muži z Marsu… Tak asi proto…

Další odpovědi
Kepler

No jistě. Zaboha nepochopí, že chlap k smrti nerad umývá nádobí. Řekneš jí to jasně a stručně a nepochopí to. To radši začne vyhrožovat, že se odstěhuje k mamince, odepře ti sex nebo blábolí cosi o rozvodu. No a chlap jako moudřejší zachrání mír a umyje aspoň pár talířů, aby prokázal dobrou vůli. Pak prohlásí, že mu bliká kontrolka, a jde na pivo.

Kelt

Hlavně je skvělé, když po sté slyším stejnou příhodu, jak jsem něco udělal špatně a pod. Téma na doktorantskou práci nebo vyšší, ale grant by na to asi nikdo nedal.

led

Pánové, tedy pro vás nešťastníky jednodušeji:
Pánbůh po vymodelování mužského jedince, jemuž dal jméno Adam, pozorně sledoval jeho první krůčky na světě. A uviděl co vidět neměl. To dítě potřebovalo ruku, jejž by ho podržela, utřela zadek, navařila, zatímco on se hrá, vymýšlí, dovádí. Jednoduše nutno stvořit někoho, kdo oporou muži Adamovi by se stal.
Tak Pánbůh stvořil ženu. Žena, model 1 Lilith, co byla s malými tělesnými změnami kópie člověka „muž, model 1 Adam“ se neosvědčila, byla dosti poruchová. Pak přišel dlouho očekávaný, na dlouhé časy vyprodán model ze všech modelů nejlepší, po nemž Adam po nocích pod duchnou snil. Žena, model 2 Eva, ten výkřik nejmodernejší technológie, integrovaních čipů, neuronové sítě, psychologických poznatků věků, se znalostí všech vědných oborů, s uměním lásky a nejúžasnejší vynález /z pohledu mužů/, aby Velký Tvůrce mohl po splnění Pětiletého plánu odpočívat, ten vynález co, pak nechal mužům prostor pro jejich zábavy a hraní se na vojáčky… Ten vynález se jmenuje…
tak kluci hadejte…
No tak, proč nemůžeme žít jednoduše?
Protože se někdo o vás musí starat…
Protože se někdo s vámi musí taky hrát
Protože Adame, sám nejsi nic…
Protože to, čím muž žije, je mysl a její produkt, myšlenka a tá je, jak všichni víme, ženského rodu.

da ny

Jestliže se asi 20% českých mužů „hodí“ pro partnerský a rodinný život.
Pak ten zbytek komplikuje ženám život, jako černej mrak. Každý myslí jen
Na své Já
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=GGJmK7Spwm4

Platí již zmíněné, že muži jsou z Marsu, ženy z Venuše a děti z Nebe.

Žena, která není šťastná a spokojená ve vztahu, ztrácí zájem o sex.
Pokud je žena „urvaná jako soumar“ z domácích prací, na které je sama,
Má sotva chuť a energii na sex s dospělým dítětem, otrokářem, pijavicí
mnohdy ještě páchnoucí alkoholem či pivem.

Pochybuji o tom, že žena k smrti ráda miluje mytí nádobí. Není to naše povinnost.:-)
Tak, ani ostatní domácí práce (úklid, praní, vaření). Je to jen dobrá vůle.
A někdy plná číše přeteče….
U nádobí je pomoc jednoduchá: Poctivě se střídejte nebo pořiďte myčku.

Muži „konzervy a dinosauři“ mívají pocit, že péči maminky, chůvy nahradí partnerka.
Svět se mění a s ním i mnohé české ženy :). A nejen ony.

Ametyst

Záleží na tom, jestli znají dvojkovou soustavu: Ano- ne, černá-bila, nula-jedna, pravda-lež, legální- ilegální. Jednoduché jako facka.:-)

Arne1

Řekl bych že jo. Když žena přemýšlí, tak je nutno se obávat nejhoršího.

Edison

Kelte, ale o žehrání na jednu příhodu bys toho asi moc nenapsal.. Jsi chlap, ne?

Edison

Ametyste, nepodceňuj je!! Znají, samozřejmě…

Tw!st

Edison: Co to zase plácáš za nesmysly? Máš to copak nějak vědecky podloženo?

Edison

Vědecky? Co je na ženských vědeckého??? Nesmysle plácáš Ty!