zjentek

Mají ženské prsa různě vysoko?

Nemyslí se věkem, přitažlivostí nebo kouzlem. Myšleno je od narození. Zda po dosažení určitého věku mají různé ženské různě po světě prsa různě vysoko po hrudníku. Děkuju.

Odpovědi
elkon

Ano. Stačí se podívat. To jsi jich moc neviděl, když to nevíš. Ale není to vůbec důležité.

cappuccino

Ano, nektere zeny maji prsa ruzne vysoko a nektere maji jedno vetsi a jedno mensi.

michalds

Ano. Jedno větší a druhé menší. A také mají menstruaci 😁

plebs

Různě já obdivuji buď PVC bojky jako Lejla anebo proklatě nízko jako Halina.