zjentek

mají otázky vyšší hodnotu nežli odpovědi,které je předem vytvořili?

Nejlepší odpověď
Drap

Bez otázek neni odpovědí.

Další odpovědi
beer

Podobné otázky nemají hodnotu naprosto žádnou. Dokonce ani odpověď na takovou otázku nemůže mít žádnou vypovídací hodnotu.

leporela22

odpovědi

led

AD Drap, niekedy je to i naopak…
Odpoveď poznáme – vieme, že potomok (dieťa) musí mať predkov (rodičov),
Kura sa vyliahne z vajca, ktoré „vyrobila“ sliepka, ale napriek tomu vznikla otázka: bolo skôr vajce alebo sliepka?