Mají na polárních stanicích automat na kafe a je tam dobrý signál na mobil do zbytku světa?

Nejlepší odpověď
Kepler

Pokud mluvíme tedy o Antarktidě, na mobil tam asi signál není. Pro pár desítek či stovek lidí roztroušených na značné ploše by se asi mobilní síť nevyplatila. Takže si myslím, že mají spojení jen přes satelitní telefon. Taky vím, že tam mají vlastní rozhlasové vysílání, které je u nás dostupné v síti internetových rádií, například na RadioMaximus, které si ale musíš nainstalovat. Takže internetové spojení tam mají určitě taky. Jinak na stanicích už mají vesměs slušný luxus, jestli automaty na kafe nevím, ale kávovar by určitě stačil taky.

Morris

myyslím, že tyhle věci tě na místě moc nezajímají… Spíš chceš, aby ti bylo teplo..:DD