dust8

Mají chytré hodinky vlastní reproduktor pro přehrávání hudby?

Odpovědi
anonym

Ahoj dust8, ano mají, ale používá se k hovoru na reproduktor. K hudbě ne pouze ovládá hudbu na telefonu.

anonym

Obvykle ne protože to nepatří mezi smysluplné požadavky na takový typ zařízení a de fakto by to znemožnilo vodotěsnost. Chytré hodinky spíš mívají podporu pro Bluetooth a tak není problém k nim připárovat bezdrátový reproduktor nebo bezdrátová sluchátka což samozřejmě postytuje mnohem kvalitnější zvuk, než jaký by dokázal vyliudit nějaký titěrný pípák v hodinkách.