dagry

Madonna + tanec

Jak se vám líbí Madonniny taneční kreace? Nezdají se vám někdy až moc vyzývavé?

Nejlepší odpověď
quentos

nevím, jak ostatní, ale mě nechávají naprosto chladným.
Doplňuji:
taková Alizée – tomu říkám vyzývavý tanec! Nějaká Madonna jí nesahá ani po kotníky.

Další odpovědi
FOG

Na to kolik ma roku je myslim dobra a tanec je zdravy,je to pohyb.
A pokud ji ty tanecni kreace prochazeji v puritanske Americe,tak na tom nevidim nic spatneho.

ten který je

Ano je to vyzývavé a nejen Madonniny.Hodně věcí v pop kultuře má sexuální nádech.Vše začalo v 60 letech minulého století tzv.sexuální revolucí.

AVATAR666

souhlasím

vecernice

Madonna se mi vždycky líbila,takže i její tance .Patří to prostě k ní.

Gorouš

Madonna je královna popu, Michael Jackson je král. Jejich taneční kreace jsou nejlepší a nejoriginálnější na světě. Oba mají vyzývavé taneční pohyby především z rozkrokem. Dnes se už najdou vyzývavější např. Shakira – She Wolf.

infant

Taneční kreace mají jasně sexuálně nabitý význam. Ale že by zrovna Madonna? Za nejvíc sexy považuji videoklip Erica Prydze – Call on me.

Zdroj: infant.blog.cz