9 řemesel

Madlo a rekonstrukce koupelny

máte někdo zkušenost, kam je nejlepší umístit madlo u vany? Občas jsou u nás prarodiče , hodilo by se jim to.
Doplňuji:
A co ty přísavky,drží to? Děda má asi 80– 90 kg , podle toho, jak je u nás dlouho!

Nejlepší odpověď
Miroslavst

přísavky drží, ale pozor, aby nevytrhal dlaždičky ze zdi :D
Já osobně bych na přísavky nevěřil.

Další odpovědi
anonym

Instaluje se šikmo aby člověk mohl dosáhnout v jakékoliv výšce madla.

elektrikář

Dnes se dají koupit madla s přísavkami na obklad. Je možné je přemisťovat podle potřeby. Nakonec se zeptejte toho kdo je bude používat kam by to pro něj bylo nejvhodnější, My jsme jej mněli asi 50 od okraje vany a na středu Umožňovalo to lepší postavení . Možná že by nebylo od věci mít jej i po pravé straně pro přichycení při vstupu do vany.
Když návštěva odjede dají se sundat a nepřekáží.
Doplňuji:
Přísavky drží velice pevně nakonec si to můžete vyzkoušet v nějakém koupelnovém studiu.

verka

A co pořídit pro dědečka nějakou šikovnou Madlu? Předem se ale domluvte s maminkou.

Jakub Tlapal

Já jsem kupoval madlo k vaně rodičům do koupelny a drží pěkně. Není teda na přísavky, ale je přišroubované do zdi. Těm přísavkám jsem nevěřil. Chtěl jsem něco „natvrdo“ a jak už píší výše, madlo je šikmo, takže se o něj může zvednout jak mamka, tak i táta, který měří snad o 15 cm víc.

klanova2

Moc hezké rady. Díky mnohokrát! Dle mého názoru je ale občas prostě nejlepší byt svěřit do rukou bytových architektů. Já to tak udělal, konkrétně těm z http://www.pwin­terier.cz/ a nemohl bych být spokojenější. Z mého malého 1+1 se jim podařilo udělat překrásný útulný byt, který bych si sám asi takto nezařídil.