autacek

Má větší práva vlastník lesa, nebo hajný?

Odpovědi
JájsemRaibek

Dle mého názoru hajný, který dbá na dodržování lesního zákona, který je vlastník lesa povinen dodržovat.
Takže pokud vlastníš les a hajný ti nakáže, že ten a ten strom musíš pokácet, protože je nakažený, musíš to udělat, přestože je to tvůj strom a tvůj les.
Tak stejně ti může přikázat, že v tom a v tom místě ve tvém lese podle lesního plánu jsi povinen vysázet ty a ty stromy a přestože je to tvůj les a tvá holá paseka,tak ji musíš zalesnit.