Brytass

Má v současné době ČR nějakého celosvětového/vou zpěváka/zpěvačku?

Má v současné době ČR nějakého celosvětového/vou zpěváka/zpěvačku? Nemyslím tím ale třeba Gotta, spíš něco jako je Bieber. :D

Nejlepší odpověď
anonym

Co je Bieber??
;-D
Z ČR pochází řada světově uznávaných (a v cizině běžně účinkujících) zpěvaček a zpěváků – namátkou třeba Urbanová, Pecková, Kusnjer, Vodička…

Další odpovědi
quentos

z pokleslého stylu typu Bieber se patří jmenovat dívčí skupinu 5Angels, které do světa (Evropy, ale i USA) skutečně prorazily (na leden chystají šňůru koncertů po Evropě – http://www.5an­gels.cz/koncer­ty/
Jinak z hodnotnějších zpěváků po světě koncertuje Jaromír Nohavica – je k nalezení i na angl. Wikipedii http://en.wiki­pedia.org/wiki/Ja­rom%C3%ADr_No­havica

pusinka50

Bieber není můj „šálek kávy“ a zpěváky, co se pokoušejí prorazit do světa anglickými písničkami, moc „nemusím“. Mám ráda české písničky, líbivé a melodické a anglické písně od zahraničních skupin, které mám oblíbené z mého mládí, již moc nehrají, přestože tenkrát byly opravdovým hitem. Takže ze tvé otázky mi zbývá volit jen toho Gotta a Vondráčkovou, kterou od doby, co se provdala za idiota Michala, taky moc „nemusím“…