Dračice

Má te rádi Ewu Farnou

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
brillant

Ne

Doplňuji:
nemám rád lidi co řídí auto pod vlivem alkoholu!

Další odpovědi
quentos

Ano

tu můžu

anonym

Jiná možnost

Doplňuji:
Nevadí mi, ale cíleně její hudbu nevyhledávám.

bolak

Jiná možnost

Myslíš jako zpěvačku? Těžko říct.
Když jsem ji slyšel krákorat poprvý, tak sem se těm textům a tomu jejímu projevu docela smál, ale často se mi stává, že nějakou písničku slyším v rádiu 10× denně, a pak jdu po ulici a najednou slyším sám sebe jak si broukám…

božíí mlejny mélóóu..
pomalu a jistěééé,,
někteří to vědíííí
a dalšíí…
to zjistěěééj…
šóóók..

Michal Kole

Jiná možnost

Doplňuji:
Zná od ní jen několik písniček, takže nemůžu posoudit celkově, ale obdivuji na ní něco jiného.

anonym

Jiná možnost

Mladá, hezká, šikovná. Hodně zpívá v polštině a těch pár písniček v českém jazyce není nic moc.
Klidně si ji poslechnu, ale Lucka Bílá to rozhodně není.

david22

Ano

redhead

Ne

muhamed

Ne

Doplňuji:
neposloucham takovy pisnicky

honza19hk

Ne

Lakeysha

Ne

to je ta puboška, co se vybourala? to má peška, no…

terry

Jiná možnost

Některé písničky se mi docela líbí, ale že by ji měla ráda, to se asi říct nedá.
Protože ji osobně neznám. A jak mohu mít někoho ráda, když ho znám jen z TV a rádia?

Poklička

Ano

Rocker

Ne

mojitek

Ne

Je to jenom rozmazlenej fakan

Funna

Ne