slevin

Má někdo zkušenosti s používáním dvb-t trust, se sledováním tv a rádia na notebooku? Nebo jaké zařízení je nejlepší? Dík

Doplňuji:
a je treba ke sledovani tv nainstalovat do notebooku nejaky program?

Odpovědi
Marunka2

Velké zkušenosti nemám. Loni jsme jedno toto zařízení pořídili od firmy leadtek. Prodejce ho dost vychvaloval a tvrdil, že s ním jsou všichni spokojeni, nejsou stížnosti atd. V principu ne že by byl špatný, ale asi u nás máme slabý signál, neboť především Česká televize (1 a 2) se pořád načítají. Manžel kvůli tomu koupil nějaký problužovací kabel, aby vyvedl anténu až ven před dům, což na ČT stále moc vliv nemělo. Ale jinak to funguje asi dobře. Manžel se díval na televizi (přes notebook dnes a denně tolik, že jsme se museli domluvit na pravidlech 🙂. Radia frčí vpohodě, ale to nevyužíváme.

To si nejsem jistá, ale nám se to přehrává ve WinFast PVR2. Tak snad tento a přemášoím co televizní karta? Zeptám se manžela, ale teď není doma. Doplním info snad během dneška, nejpozději zítra.

Takže nic jiného potřeba není, jen ten program, který byl přiložen na CD u dvbt. Takže žádné stahování kdoví čeho, jen instalace.

led

Pri kupovaní externej (USB) Tv-carty automaticky okrem ovládačov dostávate aj obslužný program. Treba si ho nainštalovať a nastaviť. Mám zlé skúsenosti s používaním neoriginálnych programov.
Mala som ich niekoľko, ale presne určiť… asi AverHybrid (analog aj DVB-T)