Iceman88

Má na to má přítelkyně právo?

Ahoj, je to už rok, co chodím s přítelkyní, seznámil jsem se s ní na diskotéce. Je to tak půl roku zpět, co mi k narozeninám dala neobvyklý dárek, mužský pás cudnosti CB 6000. Ze začátku jsem si myslel, že to bude bonboniera. Říkala, že nevěra je na každém rohu a že chce mít jistotu, že jí nepodvádím. Ano nosil jsem ten pás cudnosti, jenže když zjistila, že chodím na porno a chodím s kamarádky do hospody na pár točených piv, tak mi pořídila nový kožený kožený M-XL. A odemyká mě jen jednou týdně, dřív to bylo každý den. Už je to docela frustrující, vždyť já s tím musím spát i v noci!

Má na to má přítelkyně právo?

Nejlepší odpověď
hapiky

Má na to právo, co do velikosti přímo úměrně tvé hlouposti.

Další odpovědi
Alesh

Buď rád, že tě pouští ven, některé ženy drží své muže doma na řetězu. 🙂

Rohlik

Evidentně to nedělá proti tvé vůli, takže ano.

ivzez

Čím déle si to od ní necháte líbit, tím dříve Vás
pustí k vodě (žádná žena nestojí o bačkoru).

Právo na to samozřejmě nemá, viděla
bych to na „omezování osobní svobody“… (((–>

Lgee

Nechápu co lidi z nevěry mají vůbec.

Kelt

Vztah mezi partnery je nepsaná smlouva, že určitá dvojice bude nějakou dobu žít za těchto podmínek. Víceméně jste se za tu dobu poznali. Rozhodni se, buď budeš věrný a přesvědčíš o tom svou partnerku a ta tě osvobodí, nebo ne. Druhá možnost, že se rozejdete. Ve vztahu je více věcí, které se nám líbí a které ne. Pokud nenajdeš nic, co by bylo na vztahu pěkného , tak se rozejděte.

Mc Merkurion

… někdo se nudí, že?

yuko

Hlavne zdravi…

Iceman88

ivzez: Ano to vím, kolikrát jsem se chtěl odemknout, jenže vždycky ten klíč u sebe nechává v práci, 20 km daleko. Odemyká mě jen ve středu a to v koupelně, abych provedl důkladnou hygienu a to mě ještě kontroluje a stojí u mě.

hapiky

Tak proč ji také nedáš pás cudnosti ať si to vyzkouší? Je to sranda a úchylka zároveň.

Iceman88

Bohužel, má přítelkyně posiluje a je dominantní. Už se jednou stalo, že jsem musel spát za trest celou noc v poutech.

da ny

Být Vámi, poohlédla bych se po odpočinku , po jiné přítelkyn!
Tohle vypadá na choobnou žárlivost a nebezpečnou úchylku a chorou mysl ☹
Nechápu, proč sebou necháte takto manipulovat,
zdá se, že se Vám to nelíbí.....
Nebo si z nás děláte legraci? 😁

hapiky

Ty ji říkáš přítelkyně? Asi bys potřeboval kurz Zkrocení zlé ženy!