Má každé pohlaví zafixováno v genech, jaká osoba se jim líbí, kdy se jim zblázní hormony?

Třeba někdo ztrácí hlavu pohledem na zrzky, jiný zase padá do extáze u barokních typů. Ženy jsou v rauši u pevných zadků a svalovců, ale nakonec si vezmou ňoumu.

Nejlepší odpověď
annas

Ŕíká se, že to souvisí s minulými životy.. S duchovnem, s esoterikou … Něco je mezi nebem a zemí … ale věřím, že co se má stát, to se stane …

„Člověk měl mnoho inkarnací a během těch inkarnací si prošel všemi možnými postaveními a oběma pohlavími. A každý si prošel vším, každý byl bohatý a chudý, každý byl zabit, ale také zabil, každý byl prostitutka i král. Čas neexistuje a inkarnací bylo tolik, že na co si vzpomenete, to bylo“.

Takže někdo má slabost pro toho či pro tu, možná se v minulém životě setkal a rozešli a v současném životě je k sobě něco přitahuje.

Další odpovědi
zjentek

chtíč je jedna věc. Druhá věc jsou ty geny ..bo jaky šel, taku potkal. A s tím nehneš,)

led

Na to je len jedna odpoveď:
… nikto nie je dokonalý a génom nerozkáže …

Človek, má rozum, ktorý dokáže (u niektorých) živočíšne pudy potlačiť, či stlmiť. Ale niekdy človek ten rozum stráca v tých najnečakanejších situáciách.

Jsemtady

No to je dano prirodou. Zeny vzdy touzili po silnem lovci, od toho ten zadek, prestoze dnes uz ten beh neni prioritou toto zustalo. Mno a muzi zase maji radi na pohled plodne typy. Mno ale samo ze trebas behem zimy zeny vyhledavaji stalejsi vztah a tak bezne i pro zivot vyberou neco stabilniho. Ale obcas v nich pak prevladne ta zvireci touha ziskat geny i odjinud. Mno ale to je stejne i u nas, taky chceme neco vic sexy na par letnich veceru a domu si privedeme nevinatko.

led

annas
Sú medzi nami ľudia, ktorí „… prošel vším, každý byl bohatý a chudý, každý byl zabit, ale také zabil, každý byl prostitutka i král. Čas neexistuje…“ to zažili v jednom jedinom živote. (umelci)

annas

To nejsou moje myšlenky. Proto v uvozovkách Ale beru to jako nadsázku, neověřené. .

Ale známá psycholožka je zaměřená na esoteriku a věří v převtělení. Má určité rituály, které se liší od běžných. I ona věří, že jen naše duše odchází …
Platon i další filozofové tvrdí, že se duše člověka schová za keříček a skočí do toho, který se „hodí“.

Minulost je pouze funkcí naší paměti a budoucnost je pouze funkcíí naší představivosti. Je pouze NYNÍ, ato podléhá neustálé změně. A jak řekl J. Werich – čas si vymysleli lidé aby věděli od kdy do kdy a co za to.

Čas je relativní, někdy je minuta dlouhá jako hodina, jindy naopak. Také záleží na věku. Slovo relativní v čase znamená, že je nestálý, a všude není stejný – to tvrdí Einstein.

Přiznávám, že jsem nějak nevěřila v minulé životy, ale z vlastní zkušenosti vím, že někoho beru, jako bych se s ním znala. se víc vyjadřovat, nechci být příliš osobní …