Má cenu posílat odvolání na VŠ,když jsem nesplnila podmínky pro přijetí?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda má smysl podat odvolání na VŠ, když jsem nezískala dostatečný počet bodů, zadaný děkanem, což bylo jediné stanovené kritério. Děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
terry

Asi ne. Zkusila bych to znovu za rok.
Otázka také je, o jak velký počet bodů se podmínka nesplnila.

Další odpovědi
chudst

Zalezi o kolik bodu a kolik se tam hlasilo lidi, resp. na kolikatem jste byla miste. Pokud se tam hlasilo dejme tomu 1000 lidi, brali jich 200 a vy jste byla na 400. miste, pak odvolani podavat nema cenu. Pokud jste byla na 201. miste, muzete to zkusit, i kdyz nepredpokladam, ze to vyjde. Osobne bych to zkusil, za to nic nedate, ale neveril bych v to.

žolik

Já bych to skusila vše může bít uplně jinač,záleží na tobě,podle mě běž do toho.

Zdroj: žolík