Toruk

Lze žezat molitan odporovým drátem- jako polystyren?

Jde mi o křivky, navíc přesně řezané, které bych nožem nezvládl.

Nejlepší odpověď
arygnoc

lze.

ale na přesné vyřezávání z molitanu lze zakoupit speciální list do přímočáré pily. řeže bez otřepů a přesně.
Zeptejte se v železářství.

Další odpovědi
Hykam

Pravděpodobně jde, ale okraje budou seškvařené a zcela jistě u toho budou vznikat velice jedovaté plyny.

venkovan

S ohledem na fakt, že při hoření molitanu vzniká jedovatý plyn (myslím fosgen), tak něčím „teplým“ bych na něj raději nešahal.