kurec

Lze vybrat peníze, které jsou uložené na SIM kartě, zpět, např. na bankovní účet?

Nejlepší odpověď
Dochy

Žádné peníze nejsou uloženy na SIM kartě. Kredit vztahující se k danému tel. číslu se obecně nevrací, můžeš jej ale spotřebovat placením za nějaké služby (v Praze třeba jízdné, některé webové služby lze platit premiovou SMS – a nejde jen o erotické či nějaké pochybné televizní loterie či kvízy. Je možné, že někteří operátoři jsou schopni a ochotni za určitých podmínek kredit refundovat, ale to si budeš muset zjistit u nich. Standardní to v ČR není.

Další odpovědi
Matox8

ZPĚT ba účet určitě ne, ale jak se psalo výše, máš mnoho možnosti kde ten kredit můžeš utratit i na něco jiného než telefonování

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.