Zibner

Lze standartní monitor pro PC použít jako TV obrazovku?

Tzn. zda existuje např. nějaké redukce nebo spojovací kabel mezi vstupy do monitoru a set-top boxu.

Odpovědi
Bedy

Pokud je v počítači televizní karta nebo použijete třeba www.zapni.tv a pustíte si online televizi, proč ne.

Ale bez počítače nevím, nevím teda

Hlada

Propojení přes nějakou redukci není možné. Set top box by musel mít digitální RGB výstup. TV a PC mají jiné synchonizační frekvence. Je nutné použít konvertor, což není zrovna levná záležitost.

Zdroj: http://www.am­bery.com/rgbcga­tovgac.html