Tv obrazovka

Může se LCD obrazovka čistit Clinem?

Odpovědi
GangstaHelper

Ne, jelikož obsahuje alkohol. Na LCD obrazovky by se neměly používat žádné čistící prostředky. Údajně by se něměla používat ani obyčejná voda, protože obsahuje agresivní chemikálie (doporučuje se destilovaná).

Existují zvláštní vlhčené ubrousky na čištění, sám jsem si koupil balení se 100kusy v takové uzavíratelné tubě, mám to asi půl roku a spotřeboval jsem jich ani ne 10.

Něco jako je toto
http://www.al­facomp.cz/php/in­dex.php?eid=106140&Se­arch=lcd+clean&Se­archType=1&Se­archSubmit=1

Q

Nejlepší čištění na LCD je mikrofázová utěrka bez čistidel…