dal7

Lze reklamovat Wi-Fi router bez dodávaného CD?

Zdravím,
router jaksi blbne, ale ztratil jsem dodávané CD, které je prakticky k ničemu. Mohl by při reklamaci nastat nějaký problém?

Nejlepší odpověď
Dochy

Můžou se cukat, ale ty chceš mít funkční router, cedecku snad nic nebylo… Jedinej problém by snad mohl být v případě vyřešení reklamace vrácením zboží a kupní ceny

Další odpovědi
McArthur

Při samotné reklamaci CD problém není. Nemusíš mít ani manuály nebo originální krabici. Pokud to po Tobě prodejce vyžaduje, porušuje zákon.

Co bys ale mít měl, to je napájecí adaptér a doklad o koupi nebo jiný doklad potvrzující koupi zboží u daného prodejce.